Gå til hovedindhold (Tryk Enter)

Signeringer

Se signeringstiderne for Fantasyfestival 2022 her. 

Der tages forbehold for ændringer. 

Lørdag 17. september 

Tid Forfatter Sted
Løbende hele dagen Jeanette Sigtenborg Straarup & Co.
Løbende hele dagen Sidsel Sander Mittet Facet
Løbende hele dagen Majbrit Ravnholt Cramer Facet
Løbende hele dagen Ida Søby Fogh Facet
Løbende hele dagen Anne Mette Asp Facet
10.00-12.00 Desmer Kaunitz Desmer Kaunitz
10.30-11.00 Mie Møller Bie DreamLitt
10.30-11.30 Ralph Mølders Bog & Idé
10.45-11.15 Boris Hansen Dansk Fantasy
10.45-11.45 Peter Madsen Alvilda
11.00-11.30 Mads Schack-Lindhardt og Pernille Neergård DreamLitt
11.00-12.00 Laura Helena Pimentel da Silva Forlaget Leitura
11.00-12.00 Majbrit Ravnholt Cramer Facet
11.15-11.45 Anne-Marie Vedsø Olesen og Sidsel Katrine Slej Dommedagsbjerget
11.15-11.45 Mikkel Wendelboe Dansk Fantasy
11.30-12.00 Lene Kaaberbøl Bog & Idé
11.45-12.15 Mette Engel-Holm og Carsten Bossen Christiansen Dansk Fantasy
12.00-13.00 Sven-Ole Thorsen og Lars-Henrik Olsen Dommedagsbjerget
12.30-13.00 Jeanette Varberg Bog & Idé
13.00-14.00 Ruben Greis Calibat
13.15-13.45 Majbrit Ravnholt Cramer Dansk Fantasy
13.15-14.00 Malene Sølvsten og Jeanette Varberg Dommedagsbjerget
13.15-14.00 Lene Kaaberbøl Alvilda
13.30-14.00 Trine V. Ipsen DreamLitt
13.30-14.00 Silja Okking Bog & Idé
13.30-14.30 Ida Søby Fogh Facet
13.45-14.15 Pernille Neergård Dansk Fantasy
14.00-14.30 Mette Sejrbo Lykkedal og Falkenborg
14.00-14.30 Susanne Lykke Lykkedal og Falkenborg
14.00-15.00 Desmer Kaunitz Desmer Kaunitz
14.00-15.00 C. G. Valentin Forlaget Leitura
14.15-14.45 Andreas Boeskov Dansk Fantasy
14.30-15.30 Anne Mette Asp Facet
14.45-15.15 Nanna Foss Dansk Fantasy
14.45-15.30 Peter Madsen og Johan Egerkrans Dommedagsbjerget
15.00-16.00 Kat Lassen Forlaget Leitura
15.00-15.30 Lene Krog Ulven og Uglen
15.00-15.30 Mette Engel-Holm Krabat
15.00-16.00 Sidsel Sander Mittet Facet
15.00-16.00 Boris Hansen Carlsen
15.15-15.45 Merlin P. Mann Bog & Idé
15.15-15.45 C.A. Wolters Dansk Fantasy
15.45-16.15 Ida Søby Fogh og Anne Mette Asp Dansk Fantasy
15.45-16.30 Mette Finderup Alvilda
16.00-16.30 Tanja R. Bisgaard Krabat
16.00-17.00 Peter Madsen Carlsen
16.15-17.00 Sven-Ole Thorsen Broen Shopping
16.15-16.45 Dina K. Sjöblom Dansk Fantasy
16.45-17.15 Louise H.A. Trankjær og Rikke Havner Alrø Dansk Fantasy
17.15-17.45 Pernille L. Stenby Dansk Fantasy
17.30-18.00 Kim Ace Carlsen

 

Søndag 18. september 

Tid Forfatter Sted
Løbende hele dagen Jeanette Sigtenborg Straarup & Co.
Løbende hele dagen Sidsel Sander Mittet Facet
10.00-12.00 Desmer Kaunitz Desmer Kaunitz
10.30-11.00 Carsten Bossen Krabat
10.30-11.00 Stine Bahrt Dansk Fantasy
10.30-11.00 Malene Sølvsten Bog & Idé
11.00-11.30 Mette Sejrbo Lykkedal og Falkenborg
11.00-11.30 Susanne Lykke Lykkedal og Falkenborg
11.00-11.30 Christina E. Ebbesen Ulven og Uglen
11.00-11.30 Anne-Marie Vedsø Olesen Dansk Fantasy
11.15-11.45 Mette Werner Krabat
11.30-12.00 Haidi W. Klaris Dansk Fantasy
11.30-12.30 Sidsel Sander Mittet Facet
11.45-12.30 Peter Madsen og Johan Egerkrans Alvilda
12.00-12.30 Kat Lassen Krabat
12.00-12.30 Andreas Boeskov Bog & Idé
12.00-12.30 Mads Schack-Lindhardt Dansk Fantasy
12.30-13.00 C.G. Valentin Dansk Fantasy
12.45-13.15 Bjarne Nordberg Pedersen Krabat
13.00-13.30 Sissel Moody Dansk Fantasy
13.15-14.00 Mette Finderup, Astrid BZ Madsen, René Toft og Thomas Munkholt Alvilda
13.30-14.00 Mikkel Wendelboe Krabat
13.30-14.00 Malene Sølvsten Dansk Fantasy
13.30-14.15 Anne-Marie Vedsø Olesen Dommedagsbjerget
14.00-14.30 Nanna Foss Bog & Idé
14.00-14.30 Bettina Liane Dansk Fantasy
14.00-15.00 Desmer Kaunitz Desmer Kaunitz
14.15-14.45 Pernille van Dijk Krabat
14.30-15.00 Line Wenzel Dansk Fantasy
14.45-15.30 Malene Sølvsten Dommedagsbjerget
15.00-15.30 Casper Richter Krabat
15.00-15.30 Mariane Mide, Anne Spanget-Larsen og Judith Sølvkjær Dansk Fantasy